PLAN NA WSZYSTKIE WARUNKI!

Specjalna jesienno-zimowa promocja. Zamów plan treningowy a otrzymasz plan żywieniowy GRATIS!!

—- EFEKTY NA STRONIE ALSQUAD —-

SZCZEGÓŁY OFERTY

CENA PROMOCYJNA OD 17.11 DO 20.11 = 50zł
CENA PROMOCYJNA OD 20.11 DO 30.11= 70zł

– Plan Treningowy – rozpisany pod Ciebie, Twoje potrzeby, dostępny dla Ciebie sprzęt.

– Darmowy Plan Żywieniowy – Kaloryczność dobrana odpowiednio pod Twój cel. Idealny plan na początek. (szczegóły niżej)

– Zestaw treningów kondycyjnych – TABATA w domu

– Wszystkie potrzebne informacje wyjaśniające progresje, dobór ciężaru, filmiki instruktażowe.

– Możliwość zadania dowolnej ilości pytań w mailu zwrotnym (szczegóły niżej).

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Na jakiej podstawie jest rozpisany plan? – Plan zostaje rozpisany na podstawie ankiety, która jest do pobrania podczas zamówienia.
  2. Jak wygląda DARMOWY PLAN ŻYWIENIOWY? – Jest to zbiór propozycji posiłków z przepisami. Dodatkowo zawierają przepisy na sosy i pasty oraz mini listę produktów. Plan posiada przedział kalorii dzięki czemu będziesz mógł/mogła dostosować plan do własnych potrzeb. Jednak nie jest modyfikowany pod kątem nietolerancji, alergii, chorób lub upodobań żywieniowych.
  3. Nie mam sprzętu, czy to problem? – Nie 🙂 Oczywiście mogę rozpisać plan treningowy z wagą ciała.
  4. Mam kontuzję lub inne problemy zdrowotne. Czy mogę zamówić plan? – Wszystko zależy od kontuzji lub problemu. Jeżeli lekarz zezwolił na trening siłowy to nie widzę przeszkód. Jednak nie biorę odpowiedzialności za złą interpretacje przedstawionego problemów (np. Boli mnie kolano ale nie byłem o terapeuty). Również sugeruję NIE ZATAJAĆ kontuzji aby dostać plan.
  5. Mam cukrzycę, hashimoto, problem z tarczycą. Czy mogę zamówić plan? – Tak. Nie jest to problem. Plan żywieniowy nadal jest w gratisie jednak nie jest on dostosowany pod takie choroby.
  6. Mam wadę/chorobę serca. Czy mogę zamówić plan? – Jeżeli lekarz zezwolił na aktywność fizyczną, sugeruję pracę z dobrym trenerem personalnym (na żywo) który będzie kontrolował przebieg oraz intensywność treningu.
  7. Na jak długo starczy taki plan treningowy? – Docelowo ma on starczyć na 5 tygodni. Następnie jest wskazana modyfikacja plany. Można “na upartego” kontynuować takim planem (wprowadzając progresje) do 8 tygodnia.
  8. Co oznacza “możliwość zadania dowolnej ilości pytań”? – Wraz z planami, staram się w mailu wyjaśnić wszystkie kwestie. Jednak mogą pojawić się pytania dlatego daję taką możliwość. Proponuję przeanalizować plany i zrobić sobie listę pytań. Następnie przesłać mi ją w mailu zwrotnym.
  9. A co jak chcę stałego kontaktu i monitorowania efektów? – Proponuję wybrać ofertę TRENER ONLINE. Możliwość zakupu tego pakietu będzie możliwa do końca roku. Osoby które, wykupiły oczywiście będą normalnie prowadzone w przyszłym roku i będą miały możliwość przedłużania. Mimo że oferta już będzie zamknięta.
  10. Jak długo będę czekał na zamówiony plan? – Plany rozpisuje w kolejności zamówienia. Po otrzymaniu potwierdzenia o złożeniu zamówienia, poinformuję jaki jest czas oczekiwania. Najczęściej 1-2 dni robocze.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/home/estars/domains/alsquad.pl/public_html/wp-content/themes/alsquad/sidebar.php on line 15

PROGRAM TRENINGOWY ALSQUAD

WYPRÓBUJ ZA DARMO!

Program Treningowy trwający 3 miesiące. Idealny na warunki domowe z ograniczonym sprzętem. Zawiera filmiki instruktażowe do każdego treningu i ćwiczenia!!
Jeżeli jesteś bardzo początkujący, możesz pobrać darmowy plan treningowy, który przygotuje Cię na poziom pierwszy programu treningowego Alsquad.

EFEKTY?

PRZED I PO. ZOBACZ JAK INNYM SIĘ UDAŁO!

BLOG

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

30 PYTAŃ POCZĄTKUJĄCEGO

30 września 2019

Zobacz

JAK WYGLĄDA MOJA DIETA NA REDUKCJĘ?

20 września 2019

Zobacz

KONIEC WIARY

12 sierpnia 2019

Zobacz

YOUTUBE

Ponad 300 filmików