O Danielu...

Daniel jest trenerem personalnym, youtuberem, speakerem oraz muzykiem w zespole Punto Latino. Jest pasjonatem sztuk walk i sportów siłowo-sylwetkowych. Na tym opiera swoją działalność jako trener personalny. Co więcej, śmiało można powiedzieć, że niejedną osobę zmotywował do założenia swojego własnego biznesu lub też pomógł takowy biznes usprawnić.
"Edukacja i rozwój osobisty jest nieprzerwanym procesem który trwa do końca życia. Osoba która wie wszystko - nie wie nic. Postawiłem sobie za cel popularyzowanie czytania książek oraz słuchania audiobooków. Zachęcam ludzi do uprawiania sportu, lepszego odżywiania, ale też do samoedukacji, poszerzania swoich horyzontów, do kwestionowania swoich poglądów. Bo przecież w zdrowym ciele musi być też zdrowy umysł"

Podcasty

Posłuchaj interesujących konwersacji z osobami specjalizującymi się w różnych dziedzinach.

PATRONITE

Zobacz mój kanał na patronite.

BLOG

Wiedza i doświadczenie

STREFA PODCAST

19 lipca 2019

Podcast z trenerem personalnym i terapeutą Black Rol - Dawidem Mieczykowskim

Przejdź

4 KSIĄŻKI NA 2019 r

21 maja 2019

Przejdź

Efektywna nauka!

24 lutego 2019

Nieważne czy jesteś studentem, uczniem szkoły średniej czy masz inny powód do nauki... czasami brakuje motywacji. Jednak brak motywacji bardzo często wynika ze złej metody uczenia się - bo po prostu nic nie wchodzi. W tym wpisie postaram się pomóc i dać Ci TRZY proste wskazówki na efektywniejsze uczenie się.

Przejdź

MASZ DOŚĆ BRAKU KASY? – Co zrobić aby to zmienić?

8 lutego 2019

Jak to się mówi – pierwszym krokiem do walki a alkoholizmem jest uświadomienie sobie, że ma się z tym problem. Oczywiście nie sugeruję, że możesz mieć problem z alkoholizmem ale jest to bardzo dobra analogia do sytuacji finansowej. Możemy wciąż Tomka i Piotra. Oboje zarabiają 3000 zł miesięcznie. Jednak Tomek jest w o wiele gorszej sytuacji finansowej niż Piotr.

Przejdź

YOUTUBE

VLOG