SZTUKA TRENINGU MENTALNEGO

AUTOR: DC Gonzales

Jak osiągnąć maksimum możliwości.

Sztuka treningu mentalnego – Przeczytałem ją w jeden dzień. To chyba mówi samo za siebie.
Co prawda książka jest bardzo krótka ale wciągnęła mnie jak żadna inna.

Czytałem ją wychodząc z psem, jadąc tramwajem, wracając z przystanku, pijąc kawę, załatwiając… interesy które nikt za mnie nie załatwi.

Opowiada ona o lekcjach i doświadczeniach autora, który był emerytowanym członkiem sił specjalnych.
W książce pojawia się Leo Tai – mistrz i nauczyciel Daniela co jeszcze bardziej spotęgowało moje zainteresowanie książką. Jako, że autor jest moim imiennikiem, podczas gdy Leo Tai przekazywał swoją lekcję zaczynając od „Daniel san…” czułem, że Leo Tai jest moim mistrzem.

Autor przytacza swoje ekscytujące i dramatyczne historie z czasów pracy w służbach specjalnych, lekcje i spotkania z Leo Tai, opowiada o doświadczeniach z swoimi uczniami którym pomógł przejść przez trudne chwile.
Na przykład książka przedstawia rozmowę autora z młodym przerażonym zapaśnikiem, który miał stoczyć walkę na zawodach z o wiele większym zawodnikiem.

Jednym słowem….POLECAM.

Tutaj możesz zamówić książkę

Podcasty

Posłuchaj interesujących konwersacji z osobami specjalizującymi się w różnych dziedzinach.

PATRONITE

Zobacz mój kanał na patronite.

BLOG

Wiedza i doświadczenie

STREFA PODCAST

19 lipca 2019

Podcast z trenerem personalnym i terapeutą Black Rol - Dawidem Mieczykowskim

Przejdź

4 KSIĄŻKI NA 2019 r

21 maja 2019

Przejdź

Efektywna nauka!

24 lutego 2019

Nieważne czy jesteś studentem, uczniem szkoły średniej czy masz inny powód do nauki... czasami brakuje motywacji. Jednak brak motywacji bardzo często wynika ze złej metody uczenia się - bo po prostu nic nie wchodzi. W tym wpisie postaram się pomóc i dać Ci TRZY proste wskazówki na efektywniejsze uczenie się.

Przejdź

MASZ DOŚĆ BRAKU KASY? – Co zrobić aby to zmienić?

8 lutego 2019

Jak to się mówi – pierwszym krokiem do walki a alkoholizmem jest uświadomienie sobie, że ma się z tym problem. Oczywiście nie sugeruję, że możesz mieć problem z alkoholizmem ale jest to bardzo dobra analogia do sytuacji finansowej. Możemy wciąż Tomka i Piotra. Oboje zarabiają 3000 zł miesięcznie. Jednak Tomek jest w o wiele gorszej sytuacji finansowej niż Piotr.

Przejdź

YOUTUBE

VLOG