ZAINWESTUJ WE WŁASNY DŁUG

AUTOR: Sławomir Śniegocki

7 kroków dzięki którym spłacisz kredyt przed terminem i jeszcze na tym zarobisz.

Najlepsze jest to, że nie musisz przeczytać tej książki od pierwszej do ostatniej strony aby mogła Ci pomóc. Możesz zacząć od rozdziału która dotyczy Ciebie najbardziej.
ZOBACZ KSIĄŻKĘ TUTAJ

Każdy popełnia błędy, a moje błędy niestety wpakowały mnie w tarapaty finansowe. Na szczęście nie były to błędy pt. złe inwestycje i utrata grubych pieniędzy ale zaniedbanie, podejście typu „mam czas”, nie zwracanie uwagi na pewne istotne aspekty finansowe.

Po książkę sięgnąłem podczas oczekiwania na pociąg do Wrocławia. Osobiście uwielbiam czytać podczas podróży ponieważ nic mnie nie rozprasza. Ta książka wpadła mi w oko więc stwierdziłem czemu nie… w końcu nie jest z byt ciekawie u mnie z finansami.

Przeczytałem ją całą podczas tej podróży. Miałem mały notesik więc notowałem rzeczy które muszę zrobić od razu po powrocie do domu.
Jest napisana bardzo prostym językiem a co najlepsze, nie musisz jej czytać od kartki do kartki. Możesz zacząć od rozdziałów które najbardziej pasują do Twojej sytuacji.

Oczywiście lekcje i wskazówki autora bardzo przyczyniły się do poprawy mojej sytuacji. Teraz już nie muszę się martwić o problemy które miałem przed przeczytaniem tej książki.

Muszę jednak Cię ostrzec…. To, że przeczytasz tą książkę nie znaczy że nagle znikną Twoje problemy finansowe.
Ważne jest to abyś sumiennie i z dyscypliną wywiązywała/wywiązywał się z swoich obowiązków i zadań.
Wiedz bez działania jest nieużyteczna.

Kilka słów o Autorze:
Sławomir Śniegocki – inwestor, menadżer, sędzia Cashflow, doradca finansowy, pośrednik nieruchomości, autor. Od kilkunastu lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne, numizmatykę. W ciągu ostatnich kilku lat zdobył również doświadczenie jako doradca finansowy w zakresie zarządzania programami finansowymi i emerytalnymi. Autor poradników na temat wychodzenia z zadłużenia, sposobów budowania niezależności finansowej i psychologi inwestowania.

Wesprzyj mnie i ten kanał zamawiając książkę bez dodatkowego kosztu dla Ciebie z dodatkową promocją TUTAJ 🙂

Podcasty

Posłuchaj interesujących konwersacji z osobami specjalizującymi się w różnych dziedzinach.

PATRONITE

Zobacz mój kanał na patronite.

BLOG

Wiedza i doświadczenie

STREFA PODCAST

19 lipca 2019

Podcast z trenerem personalnym i terapeutą Black Rol - Dawidem Mieczykowskim

Przejdź

4 KSIĄŻKI NA 2019 r

21 maja 2019

Przejdź

Efektywna nauka!

24 lutego 2019

Nieważne czy jesteś studentem, uczniem szkoły średniej czy masz inny powód do nauki... czasami brakuje motywacji. Jednak brak motywacji bardzo często wynika ze złej metody uczenia się - bo po prostu nic nie wchodzi. W tym wpisie postaram się pomóc i dać Ci TRZY proste wskazówki na efektywniejsze uczenie się.

Przejdź

MASZ DOŚĆ BRAKU KASY? – Co zrobić aby to zmienić?

8 lutego 2019

Jak to się mówi – pierwszym krokiem do walki a alkoholizmem jest uświadomienie sobie, że ma się z tym problem. Oczywiście nie sugeruję, że możesz mieć problem z alkoholizmem ale jest to bardzo dobra analogia do sytuacji finansowej. Możemy wciąż Tomka i Piotra. Oboje zarabiają 3000 zł miesięcznie. Jednak Tomek jest w o wiele gorszej sytuacji finansowej niż Piotr.

Przejdź

YOUTUBE

VLOG