FAQ

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

 • Jak wyglądają plany przesłane przez Alsquad?

  Po kliknięciu w „więcej” jest szczegółowy opis całej oferty.

 • Na jakiej podstawie zostaną ułożone dla mnie plany?

  Wszystkie plany układane są na podstawie wypełnionej ankiety. Pobranie ankiety jest możliwe przy składaniu zamówienia na preferowany pakiet.

 • Ile razy w tygodniu muszę trenować?

  Treningi są dostosowane pod Twój styl życia. Możesz trenować 1-2x w tygodniu lub nawet 5-6x w tygodniu. Nie polecamy trenować 7x w tygodniu.

 • Czy muszę chodzić na siłownię?

  Możesz trenować w domu z sprzętem lub z waga ciała. Możliwe też są treningi kalisteniczne (na drążkach)

 • Czy dieta będzie mnie drogo kosztować?

  Dieta jest dostosowana pod Twoje możliwości finansowe. Nie będziemy Ci kazać kupować codziennie wołowiny, łososia, krewetek oraz jakiś egzotycznych produktów. Ale możemy jeżeli sobie tego życzysz.

 • Kiedy będę widział/widziała efekty?

  To wszystko zależy od Twojego poziomu zaawansowania, genetyki, intensywności treningów i diety. Ale mamy zasadę 30 dni. Daj sobię 30 dni na PIERWSZE EFEKTY. Niektórzy widzą pierwsze efekty po 2 tygodniach a inni po 4 tygodniach. Dlatego 30 dni to optymalny czas aby zobaczyć pierwsze przyzwoite efekty.

 • Czy są możliwe rabaty i zniżki?

  W przeciągu roku ogłaszam promocje, które będą widoczne na stronie www, instagramie i facebooku.

 • Jestem chory/mam kontuzję/jestem niepełnosprawny. Czy mogę skorzystać z usługi?

  Wszystko zależy od choroby i zaleceń lekarza. Jeżeli lekarz zezwolił na wykonanie jakiegokolwiek treningu to jestem wstanie Ci pomóc.

  Jeżeli jesteś osobą która ma problemy z tarczycą, wątrobą lub jesteś cukrzykiem sugeruję skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem klinicznym. Moje jadłospisy są przyjazne takim osobom jednak są głównie przeznaczone dla osób zdrowych. Jeżeli mimo tych problemów podejmujesz współpracę, robisz to na własną odpowiedzialność chcąc sprawdzić jakie ciekawe posiłki i opcje żywieniowe oferuję.

  Nie proponuję współpracy online osobami które: mają zwyrodnienia kręgosłupa, przepuklinę kręgosłupa, duże problemy z sercem, bardziej skomplikowane choroby które wymagają konsultacji z lekarzem, dietetykiem i trenerem, fizjoterapeutą NA ŻYWO.

PROGRAM TRENINGOWY ALSQUAD

WYPRÓBUJ ZA DARMO!

Program Treningowy trwający 3 miesiące. Idealny na warunki domowe z ograniczonym sprzętem. Zawiera filmiki instruktażowe do każdego treningu i ćwiczenia!!
Jeżeli jesteś bardzo początkujący, możesz pobrać darmowy plan treningowy, który przygotuje Cię na poziom pierwszy programu treningowego Alsquad.

EFEKTY?

PRZED I PO. ZOBACZ JAK INNYM SIĘ UDAŁO!

BLOG

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

30 PYTAŃ POCZĄTKUJĄCEGO

30 września 2019

Zobacz

JAK WYGLĄDA MOJA DIETA NA REDUKCJĘ?

20 września 2019

Zobacz

KONIEC WIARY

12 sierpnia 2019

Zobacz

YOUTUBE

Ponad 300 filmików