O nas

NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO NA ZMIANĘ...

Moją misją jest pomóc Ci stać się Najlepszą Wersją Samego Siebie. Uważamy, że nie ma rzeczy nie możliwych. Każdy jest w stanie zmienić swoje ciało, swój umysł a co za tym idzie swoje życie.

Jeżeli chcesz poprawić swoją sytuację życiową. Chcesz być silniejszy lub silniejsza, chcesz tryskać pewnością siebie i pozytywną energią to zadbanie o sylwetkę jest pierwszym i najlepszym krokiem jaki możesz zrobić.

Mówi się, że ciężka praca jest kluczem do sukcesu. Ja uważam że ciężką pracę należy połączyć z inteligentnym podejściem, planem i odpowiednią strategią.

Jorge Daniel Ortega Estrada

Założyciel i trener personalny w Alsquad.

Oficjalnie zapoczątkował swoją karierę jako Trener Personalny w 2014 roku i do dnia dzisiejszego pomógł setkom (a nawet tysiącom) osób zmienić ciało i życie na lepsze dzięki dwóm popularnym kanałom youtube Daniel Ortega, Alsquad oraz dzięki programom treningowym jak i indywidualnej pracy z podopiecznymi z całej europy a nawet zza oceanu.

Krótka historia…

Pamiętam to uczucie kiedy w 2012 roku mój pierwszy podopieczny powiedział mi „schudłem 8kg i czuję się jak milion dolarów”Od tego momentu moją misią życiową jest pomóc jak największej ilości osób zmienić swoje życie na lepsze. Nie tylko pod względem sylwetki ale też stylu życia, podejścia do życia i sukcesu.Uważam że praca nad sylwetką to świetny sposób aby poprawić swoją sytuację życiową. Wymaga ciężkiej pracy, dyscypliny, poświęcenia i wytrwałości. Wszystko to pomaga nam w życiu codziennym. Każdy ma inny powód aby mieć dobrą sylwetkę… ja mówię… KAŻDY JEST DOBRY

Prawdopodobnie mam inne podejście do tworzenia planów/programów treningowych i współpracy z klientem, niż wielu innych trenerów.

Uważam że człowiek, niezależnie od wykształcenia, certyfikatów, ukończonych seminariów powinien dalej się uczyć i uaktualniać swoją wiedzę. Niestety certyfikaty i wykształcenie nie pokazuje jaką wiedzę oraz podejście do zawodu ma dana osoba. Dlatego między innymi stworzyłem moje kanały na youtube. Dzięki nim jestem wstanie dostarczyć darmową pomoc osobom które nie mogą sobie pozwolić na zakup płatnych pakietów i usług oraz jestem w stanie pokazać samego siebie.

Najważniejsze jest to, aby ktoś mógł mnie poznać, polubić oraz zaufać. Jeżeli uda mi się osiągnąć te 3 cele, współpraca z podopiecznym jest o wiele bardziej wydajna, przyjazna i profesjonalna.

Jak moje nazwisko sugeruje (Ortega Estrada), jestem Polakiem z korzeniami Peruwiańskimi (tata z Peru). Oprócz tego, że jestem trenerem i przedsiębiorcą należę także do zespołu muzycznego Punto Latino, grającego muzykę w rytmach latino-amerykańskich.

Dzięki wieloletnim doświadczeniu na scenie, zdobyłem umiejętność występowania przed większą publicznością, a co za tym idzie pewność siebie, konieczną do tego, abym mógł przekazać moją wiedzę lub abym mógł porwać do tańca miłośników gorących rytmów.

W całej mojej karierze jako trener oraz coach miałem przyjemność i zaszczyt prowadzić wiele seminariów, imprez sportowych oraz wykładów na temat poprawnego odżywiania, prawidłowego treningu a nawet dotyczące tego, jak zmienić całe swoje życie na lepsze i bogatsze.

Każdy musi kiedyś przebyć transformacje

PRZYSZEDŁ CZAS NA CIEBIE!

Więc jak będzie… zaczynamy ?

PROGRAM TRENINGOWY ALSQUAD

WYPRÓBUJ ZA DARMO!

Program Treningowy trwający 3 miesiące. Idealny na warunki domowe z ograniczonym sprzętem. Zawiera filmiki instruktażowe do każdego treningu i ćwiczenia!!
Jeżeli jesteś bardzo początkujący, możesz pobrać darmowy plan treningowy, który przygotuje Cię na poziom pierwszy programu treningowego Alsquad.

EFEKTY?

PRZED I PO. ZOBACZ JAK INNYM SIĘ UDAŁO!

BLOG

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

30 PYTAŃ POCZĄTKUJĄCEGO

30 września 2019

Zobacz

JAK WYGLĄDA MOJA DIETA NA REDUKCJĘ?

20 września 2019

Zobacz

KONIEC WIARY

12 sierpnia 2019

Zobacz

YOUTUBE

Ponad 300 filmików